Čo vás lepšie ochráni pred chladom ako dlhá bunda a kapucňou

BIG STAR patrí medzi výrobcov módnych odevov a svoje predajne už má aj u nás. Za roky pôsobenia si získala svojich stálych zákazníkov, ktorí poznajú jej kvalitu, a preto sa opätovne k tejto značke vracajú. Šijú dámske zimné bundy dlhé pre mužov, ženy aj deti a nesústredia sa iba na jeden druh oblečenia, ale u nich sa môžete obliecť od hlavy po päty.

Zimná idylka v teplom oblečení

Vrchné odevy sú základnou stavebnou jednotkou šatníka hlavne v chladných dňoch, keď sa musíme zaodieť do viacerých vrstiev, aby sme nezamrzli. A pri výbere outfitov sa môžeme na túto značku smelo obrátiť, ponúka totiž slušivé a módne bundy pre ženy. Krátke strihy striedajú dlhé bundy, ktorých vlastnosti oceníme hlavne počas nečasu, keď fúka a teploty klesajú poriadne pod nulu.

Strihy takzvané oversize sú trendové, ale môžete sa v nich cítiť ako balón, takže bundy tohto strihu si vyberajte opatrne. Namiesto toho siahnite po dlhých bundách, ktoré sú štíhlejšieho strihu a dokonca vám pomôžu vytvarovať postavu. Môžu byť prešívané alebo páperové či s teplou podšívkou, materiály sú takisto pestré, džínsovina, bavlnené látky, nepremokavé tkaniny, každá vo farebnom odtieni, ktorý prežiari aj ten najzachmúrenejší zimný deň.

Dĺžka bundy pod zadok alebo až ku členkom nemusí znamenať, že vás v nej nebude vidieť, vďaka opaskom si môžete vytvarovať postavu presýpacích hodín a aj chladné počasie sa vám bude zdať v pohode. Bunda na zapínanie na zips je praktická, ale ani gombíky za nim nezaostávajú, ak sú nápadité. S kapucňou sa vám bude príjemne čakať na autobus či električku bez toho, aby ste mali obavy z prechladnutia či premoknutia.

Farby a kožušina pristanú aj zime

Teplé oblečenie od firmy BIG STAR poteší oko nejednej ženy, v šatníku tak budete chcieť mať viacero kúskov z ich dielne, pretože sú módne, kvalitné, pekné a mimoriadne praktické. Online predaj funguje, takže sa môžete pustiť do nákupov tých, ktoré čakajú práve na vás. Nečakajte na chladné dni, poistite sa už dnes a pripravte sa na to, keď horúčavy vystriedajú mrazy a poletujúce snehové vločky.