Hliníkové sparco disky predajcu NajDisky.sk

Hádam len málokto vo svete nepozná značku Sparco. A to nemusí byť ani automobilovým pretekárom alebo veľkým fanúšikom motoršportu, no ak niekto spomenie slovo Sparco, je mu hneď nad svetlo jasné, o čo sa jedná. Tento taliansky výrobca auto doplnkov a príslušenstvá pre pretekárske monoposty a rely autá, ktorý taktiež ponúka širokú škálu autopríslušenstva, ale aj kvalitných hliníkových diskov.

sparco-terra-w

Hliníkové sparco disky rôzneho tvaru a štýlu, dostupných od veľkosti 14 až po 19 palcov ponúkaných v rôznych rozmerov roztecov a šírky pre rôzne typy automobilov. V ponuke diskov môžete nájsť tvarovo jednoduché typy diskov odkazujúcich na svet motoršportu, ktorý je podčiarknutý vizuálnym podpisom výrobcu, no taktiež tvarovo elegantné, ale aj zložitejšie kúsky, ktoré sú dostupné v rôznych farebných prevedeniach, ktoré dodajú výnimočnosť každému automobilu. Ponuka výrobcu Sparco je značne široká, dokáže osloviť a vybrať si z nej ideálny typ diskov, ako laický motorista, tak aj náročnejší zanietený autoúpravca. Ponuka nie je široká iba z pohľadu tvarov a možnosti použitia, ale aj cenovým rozpätím. V prípade, že si nie ste istý, aké disky by boli vhodné pre vaše vozidlo alebo aké odporúča https://finweb.hnonline.sk/zahranicna-ekonomika/1080661-uhlie-je-na-ustupe-unia-odporuca-alternativy výrobca, na stránke predajcu v sekcii sparco disky Najdisky nájdete pri všetkých typoch diskov konfigurátor, v ktorom si viete jednoducho zistiť, po zadaní základných údajov, aké rozmery a presné špecifikácie vybrať na váš typ vozidla.

sparco-trofeo-5-gbz

Všetky ponúkane disky od výrobcu Sparco predávajúce spoločnosťou NajDisky.sk obsahujú TUV a TPMS certifikát o pravosti a kvalite výrobku. Samozrejmosťou je taktiež montážne príslušenstvo, ktoré obsahuje kompletnú sadu skrutiek alebo matíc, stredové krytky s logom výrobcu a v prípade potreby aj sadu vymedzovacích krúžkov. Pri objednávke nad 150,-eur s DPH vám predajca NajDisky.sk garantuje dopravu zdarma až k vám domov.