Populárne plastové obálky s rozličným využitím

Kuriérske, doručovacie a takisto aj poštové spoločnosti aj vrátane ich zákazníkov oceňujú kvalitu ponúkaných plastových obálok plastové obálky https://www.2packsk.sk/obalky-sk/plastove-obalky-sk. Ak porovnáme náklady na prepravu v papierových krabiciach a v kartónoch ponúkané plastové obálky sú najlepšou voľbou pre zákazníkov aj z hľadiska ekonomického a rovnako aj z hľadiska kvality obalového materiálu použitého na doručenie tovaru. Plastové obálky sú nenáročné na priestor, ľahko sa prepravujú a zabalený tovar je v nich uložený bezpečne. Majú nižšie náklady na prepravu ako kartóny a preto sú tak populárne, zvládnu aj náročnejšiu medzinárodnú prepravu, použitý plast na ich výrobu je pevný a odolný.

možnosti doručovania tovaru

Zákazníci nemusia mať obavy o svoju zásielku, plastové obálky sa hermeticky uzatvoria pomocou plastovej fólie so širokou vrstvou lepidla, pevne držia, takže tovar odoláva vlhkosti, prachu, tlaku a mechanickému pôsobeniu. Ponúkané rozmery sú klasického kancelárskeho formátu, aj vrátane obľúbených veľkostí A4, A5 a podobne. Obálky je možné využiť na zasielanie oblečenia, spisov, tlačovín, predmetov bez ostrých hrán, bez obmedzení, pri veľkosti obálky je potrebné vziať do úvahy aj minimálny priestor navyše, aby sa obsah zásielky nepokrčil a neznehodnotil.

farebné obálky

Každá zásielka má svoje listové tajomstvo, vďaka tmavej fólii vo vnútri tejto obálky nikto neuvidí jej obsah, navyše tmavá fólia znásobuje pevnosť obálky. Pri množstevnom objednávaní je kvôli cene výhodnejšie objednávať 100 ks balenia, k dispozícii sú aj 10 ks alebo 50 ks balenia. Plastové obálky sú v ponuke v klasickej bielej matnej farbe a v mnohých farebných prevedeniach, napríklad aj v sýtej pomarančovej, žltej, modrej, červenej farbe alebo aj v ružovom prevedení. Kolekcia ponúkaných obálok s uškom je z praktického hľadiska veľkým pomocníkom, dá sa rôzne využiť, je originálna a takisto populárna.