Booking

To, že ľahko kúpite letenky do zahraničných miest už nie je žiadne tajomstvo. Za pár Eur môžete navštíviť už hocijakú európsku metropolu. Problém väčšinou nastáva pri zajednaní ubytovania. Práve ubytovanie predstavuje najväčšiu finančnú položku a čím prísnejšie kritéria vyžadujete, tým cena narastá. Nocľah na pobyt v zahraničí je dobre riešiť čo najskôr pred odchodom. Mnohé internetové stránky a cestovné agentúry ponúkajú súkromné ubytovania či luxusné hotely. No na trhu existuje Booking.com, ktorý vám ponúkne tie najlepšie možnosti.

knihy.jpg
 
Ľahký výber                            Veľkou prednosťou je ľahká a rýchla orientácia na stránke. Do filtrov môžete zadať všetky vaše požiadavky. Či už si želáte raňajky či plnú penziu, či chcete apartmán na pláži, rodinnú chalupu v horách, vilu alebo hotel, dokonca aj či má ubytovanie poskytovať zľavové letné karty v horských destináciách. Booking obsahuje tisíce ubytovacích komplexov s najrôznejšími požiadavkami. A hlavnou prioritou je takmer vždy najlepšia cena.      
 
Program Génius                     Veľmi dobrá možnosť pre ľudí, ktorí často cestujú a svoje pobyty si rezervujú práve cez tento portál je program Génius. Už pri prvých dvoch rezerváciách do dvoch rokov od registrácie získate prvú úroveň, ktorá predstavuje 10% zľavu na niektoré ubytovania. Druhú úroveň môžete získať ak si zakúpite do dvoch rokov aspoň päť rezervácií. Druhá úroveň predstavuje 15% zľavu u vybraných poskytovateľov a raňajky zadarmo. Génius výhody sa nevzťahujú na všetky ubytovania, ale len na tie, ktoré s týmito podmienkami súhlasia. Pri hľadaní však rozdiel určite pocítite.      

hotelový pokoj.jpg     
 
Aplikácia                                Keďže v dnešnej dobe sme pripojení na smartfónoch takmer 24 hodín denne, pre jednoduchší a rýchlejší prístup vytvorili aplikáciu, kde pohodlne vyhľadáte vysnívanú destináciu za pár minút. Po registrácií si tak môžete objednať pár kliknutiami a vaše meno a platobné údaje budú uložené.    

Publikováno v Nezařazené