Buďte okúzľujúca nevesta!

Snažte sa počas svadobných príprav urobiť všetko v dostatočnom predstihu aby ste nemali zhon a stres. Práve tieto faktory vám uberajú veľa energie a ničia vaše vyžarovanie. Všetko si plánujte, veďte si svadobný denník do ktorého si zapisujte každý detail aby ste toho čo najmenej museli držať v hlave. Pred svadbou sa o seba starajte. Začnite chodiť pravidelne na wellness aby ste sa zregenerovali. Plávajte, saunujte sa, buďte v pohybe. Toto všetko vám pomôže popri strese zo svadby zregenerovať unavené telo. Sauna je okrem toho veľmi výborným detoxom pre pokožku ktorá bude pôsobiť sviežejšie. Venujte sa i svojim vlasom, aplikujte na ne častejšie zábaly, navštevujte pravidelne kaderníčku, ktorá vám ich bude priebežne podstrihávať aby boli čo najzdravšie.

nevěsta

Okrem toho, že svojej pleti venujete saunu, je vhodné aby ste polroka pred svadbou začali aspoň raz mesačne navštevovať kozmetičku. Táto doba je dostatočná ak máte problematickú pleť nato, aby sa vám dostala do normálneho stavu a nemuseli vás trápiť nejaké chybičky krásy na pleti ktoré by zničili celkovú vizáž.

Nezabúdajte ani na dokonalú manikúru v prípad že preferujete svoje nechty pred umelými, mali by sa v dostatočnom časovom predstihu začať starať o nechty. Či už zvnútra pomocou výživových doplnkov, ale i zvonka rôznymi výživnými lakmi a krémami.

Na to aby ste mali dokonalý mejkap, potrebujete overenú vizážistku. Stavte preto na istotu a buď sa objednajte na skúšku líčenia alebo si pozrite fotografie zákazníčok, aby ste vedeli do čoho idete. Nie je nič horšie ak sa vám nebude páčiť mejkap ktorý v deň svadby už nestihnete premaľovať. Ten istý prípad sú i vlasy. Radšej neriskujte nikoho nového ale choďte k overeným.

svatební šaty

Dúfame, že našimi radami sme vám pomohli k tomu, aby ste všetko zvládli a vyzerali oslňujúco. Stačí mať plán, dostatočný časový predstih a všetko pôjde ako po masle. A nezabudnime dodať, že každá nevesta je krásna, bez ohľadu na drobné chybičky krásy, pretože je toto jej veľký deň.

Publikováno v Nezařazené