Jednodňové autobusové zájazdy

Chcete niekam vycestovať zároveň sa nechcete zdržať dlhšie než jeden deň ? Skúste popremýšľať a pozrieť si tieto jednodňové autobusové zájazdy do rôznych miest na Slovensku a aj v susedných krajinách. Všetky jednodňové zájazdy sú naplánované tak, aby vyhovovali všetkým uchádzačom výletu a poskytli zábavný a bezproblémový spôsob ako spoznať nové miesta, zažiť veľa vecí a vytvoriť si nové a pekné spomienky. Jednodňové autobusové výlety sú poskytované od spoločnosti AXA a všetky výlety sú samozrejme so sprievodcom. Môžete navštíviť všelijaké hrady, múzeá, historické pamiatky a zažiť aktivity v podobe turistiky, vodné športy a iné…

Hrad

Na výletoch vás budú sprevádzať skúsení a znalí sprievodcovia ktorí vám povedia viac zaujímavostí o destinácií kam cestujete a budú s vami tráviť príjemný čas. Výlety sú ideálne pre rodiny, jednotlivcov, skupiny a celkovo ľudí ktorí hľadajú cenovo dostupný a pohodlný spôsob cestovania. Autobusy v ktorých sa cestuje sú pohodlné a klimatizované. Trasy po ktorých budete cestovať sú starostlivo naplánované tak, aby ste získali z cesty čo najviac. Zájazdy zahŕňajú dopravu tam a späť aj vstupy do navštívených atrakcií. Stravu si buď budete musieť zabezpečiť sami, alebo si ju kúpiť v cieľovej destinácií.

Vínohrad

Rezervovať zájazd si môžete jednoducho a pohodlne. Prezrite si všetky výlety a vyberte si ten o ktorý máte najväčší záujem. Rezerváciu môžete vykonať online a platbu pomocou kreditnej karty alebo bankovým prevodom na účet. Ak hľadáte nejaký jednodňový zájazd a exkurziu na nejaké zaujímavé miesto za veľmi dobrú cenu, tak ste práve našli to, čo ste hľadali. Nielenže pôjdete klimatizovaným autobusom, ale aj na mieste kam pôjdete bude s vami skúsený sprievodca ktorý vám povie veľa zaujímavých vecí o danom mieste. Len tu nájdete najlepšie jednodňové zájazdy autobusom.