Nuda zabíja sex

Chceli by ste vedieť, ako sa postarať o zlepšenie erekcie u vášho partnera? Odpoveď je prostá. Začnite sa v posteli opäť zabávať. Nuda totiž sexu nesvedčí. Muž a žena v bielych tričkách pofŕkaných farbou sa držia za ruky a stoja vedľa oceánu

Tri varovné signály, že sa začínate nudiť

  1. Nemáte chuť na sex – Nejde o to, že sa vám spolu nechce milovať raz alebo dvakrát. Pokiaľ však na sex nemáte chuť už dlhodobo, tak to nie je v poriadku. Ako zistíte, že sex prestal baviť vášho partnera? Na milovanie nemá chuť ani on.
  2. Keď nestojí – Teraz hovoríme čisto o mužoch. Ak ste si všimla, že nástup erekcie odrazu trvá dlho alebo sa erekcia nedostaví vôbec, určite spozornite. Pokiaľ vás partner nemá žiadne zdravotné problémy, s najväčšou pravdepodobnosťou, pôjde práve o nudu v posteli.
  3. Vnímate ho ako povinnosť – Keď sa pre vás sex stal akousi povinnosťou, začnite niečo robiť naozaj rýchlo. Milovanie má byť o užívaní si a nie o tom, aby váš partner alebo partnerka konečne zmĺkla.

Zabávajte sa ostošesť

Ako sa pri sexe opäť baviť? Vyskúšajte niečo nové! Čo presne, na to musíte prísť len vy sama, pretože každý z nás má rád niečo iné. Ak by ste však potrebovala trochu postrčiť, tu je niekoľko inšpirácií. Muž v červenom tričku sa prechádza v parku so ženou v modrom tričku a obaja sa usmievajú

1. Erotické kostýmy sú najdostupnejšou a zároveň veľmi dobrou voľbou. Zabudnite na ostych a šup do kostýmu.
2. Špeciálne masážne gély alebo oleje dokážu urobiť tiež svoje. Vyberajte najlepšie také, ktoré dokážu prekrviť pohlavné orgány u oboch partnerov.
3: Nebojte sa smiať! Smiať by ste sa mali spolu počas dňa, no aj počas milovania. Dobrá nálada vplýva pozitívne na mužskú potenciu, no aj na ženské libido.
4. Ak si už nejaký ten olejíček kúpite, využite ho pri erotickej masáži. Venujte sa najmä intímnym partiám, no nezabudnite ani na to ostatné. Takto sa totiž navnadíte omnoho viac.
5. Na zahodenie nie sú ani rôzne erotické pomôcky. Konkrétne rady sú zbytočné. musíte vyberať podľa toho, čo máte radi obaja.
6. Zmena prostredia je „zábavná“ tiež. Čo taká kúpeľná alebo tichšie miesto v parku?