Problémy v sexe?

Vždy som si myslel, že ak sa ma niečo nikdy nebude týkať, tak je to porucha erekcie. Aj keď by ste to možno nečakali, nakoniec to pre vás bude predsa len viac, než len dôležité. A ja som to nečakal, bol som sexuálna mašina, nikdy som nemal problém s tým, aby som urobil, čo sa odo mňa očakáva, ale napriek všetkému je pre vás určite naozaj veľmi dôležité, aby boli veci presne také, aké by ste chceli, aby boli. Tu ide však o to, aby ste boli naozaj viac, než len spokojný a ja som spokojný nebol. Vedel som, že to je vlastne normálne, ale nevedel som, ako to mám riešiť, keďže som bol presvedčený, že mňa sa takáto vec nikdy v živote týkať nebude. Vedel som, že nakoiec to budem musieť vyriešiť, ale ako? To som si musel premyslieť. Najprv som však musel prísť na to, aká je príčina môjho problému.

sexuální žena

ČÍM VIAC SOM SA ZAMÝŠĽAL, TÝM MENEJ SOM CHÁPAL

Asi je jasné, že som si prešiel v hlave každú jednu starosť, akú som mal, aby som na to prišiel. Ale napriek tomu som si myslel, že je to len nejaké prechodné obdobie, ktoré prejde samo od seba. Verím tomu, že by to možno nakoniec tak aj dopadlo, ale necítil som sa vo svojej koži a práve preto som začal robiť všetko preto, aby som to vyriešil. Aby som mohol ísť do akcie presne tak ako predtým a nebál sa, že sa niečo pokazím.

vášeň

No nakoniec mi bolo jasné, že budem potrebovať lieky, teda lepšie povedané, účinnú viagru, aby boli jednoducho všetky veci najlepšie. Asi je jasné, že mať sex je pre mnohých ľudí vážne perfektné a ja som nebol výnimka. A aj keď je to smiešne, vedel som, že sex dôležitý je, a to nielen pre mňa. Preto som sa rozhodol, že to vyskúšam. A nakoniec to bolo to najlepšie rozhodnutie, ktoré som kedy urobil. Zase to zvládam tak, ako som to vedel predtým. A to je niečo, na čom záleží. Keď viete, že chcete mať sex, viete aj to, že s ním musíte vedieť poriadne pracovať.