Tantra masáže vás dobijú novou životnou (a tiež sexuálnou) energiou

Povedzme si otvorene, https://www.linguee.com/slovak-english/translation/s%2Bv%25C3%25BDnimkou.html že sex je príjemným spestrením našich životov a prakticky jedna zo základných potrieb človeka. Ale je to ako s inými potrebami, ako napr. spánkom či jedlom. Sú príjemné, máme ich radi, ale niekedy prichádza ten stav, kedy strácame apetít a kvalitná chuť či uvoľnenie neprichádza v očakávanej miere.Silueta nad morom, šťastný, výskok, úspech.jpg

  • Kvalita a chuť sa vytrácajú prostredníctvom rôznych faktorov, ktoré život prináša. Najčastejšie je to únava či vyčerpanosť.
  • Overeným a všeobecným liekom je začať sa okrem starostí orientovať aj na pozitívne veci, ktoré nám vrátia pôvodný apetít, respektíve venovať čas príjemným veciam a regenerácii.

Určite nájdeme veci, ktorým sa radi venujeme a aké nám dokážu vytvoriť úsmev na tvári. Ten čas si dúfam nájdeme. Môžeme sa ale orientovať aj na konkrétnejšie služby, ktoré nám pomôžu s priamou regeneráciou a možno rozpália iskru. Tu narážam najmä na tú intímnu časť a fakt, že aj v tomto smere môže sexuálny život chytiť nový nádych prostredníctvom zaujímavých poznatkov.
Takouto službou môžu byť tantra masáže, ktoré je možné navštíviť aj ako pár. Necháte sa zoznámiť s exotickými technikami, ktorých praktizovanie a účinky pocítite na vlastnom tele. Takáto masáž dobije človeka čerstvou životnou energiou, uvoľní bloky a psychické napätie, no okrem toho dobije tiež sexuálnou silou a pochopením viacerých poznatkov, ktoré sú pre kvalitný intímny život v podstate dôležité.Horiace sviečky, atmosféra, relax.jpg
Nemusí ísť iba o zachytenie týchto poznatkov, ale napríklad aj o uzdravenia problému viacerých mužov, akým je problém s erekciou, a to napríklad technikou ako kvalitná masaz lingamu. Tantrická masáž sa totiž zaoberá technikou zmyselných dotykov po celom tele, výnimkou nie sú intímne miesta, ktoré sú podľa názoru tantristov hlavným centrom životnej a sexuálnej energie človeka. Ide však o miesta, ktorým sa klasická masáž nevenuje.