Umelecké dielo u vás doma

Potom nemusíte voliť len drevo alebo kameň, ale aj krehkú krásu, ktorá vám nastaví zrkadlo. žena za dveřmi Sklenené dvere v akejkoľvek podobe prinášajú do vášho interiéru design. Majú štýl, sú veľmi odolné, presvetľujú priestory a navyše skvele vyzerajú. Pri výbere volíme väčšinou medzi priehľadným alebo priesvitným variantom. Obe varianty umožňujú svetlu, aby mohlo vstúpiť do miestnosti. Nepriehľadné dvere sú väčšinou vyrobené z mliečneho materiálu, ktorého takto dosiahneme pieskovaním, leptaním alebo gravírovanou štruktúrou. Môžeme ich dekorovať pomocou samolepiacich fólií, ktoré môžete kedykoľvek meniť.

Veď nemusíte mať len drevené dvere, je to síce taká klasika, ale vy skúste niečo inovatívne. Choďte s dobou a nebojte sa byť odvážni!

Originálne obrazy v priestore

Veľmi obľúbené je takzvané grafosklo. Vysoko efektívna grafika, ktorá svojím impozantným vzhľadom oživí akýkoľvek interiér. Okrem celých plôch ho môžete využiť napríklad pre priečky alebo obklady stien. Je obzvlášť obľúbené do kuchyne alebo kúpeľne. Technológia jeho výroby umožňuje vytvorenie motívu presne podľa vašich predstáv. Používa sa bezpečnostné a kalené s hrúbkou 9-11 mm.
Ide o špeciálnu lamináciu dvoch krehko vyzerajúcich vrstiev a fólie alebo látky s rozmanitým grafickým motívom, ktorý sa aplikuje digitálnou tlačou. Najzaujímavejšie na celej výrobe je, že motív sa aplikuje dovnútra, takže v žiadnom prípade nedôjde k jeho poškodeniu alebo opotrebeniu.

Tieto dosky sú dostatočne pevné a veľmi odolné voči rozbitiu. Ak by k tomu náhodou došlo, rozbije sa na neostré úlomky, ktoré vás neporania. Takže sa nemusíte báť o svoje deti ani domácich miláčikov. Nič sa im nestane. Navyše sa vám nevysype do priestoru, ale zostane vo vnútri.

zámek dveří

Možno vám potom pripomenie snehové vločky, ktoré sa pozvoľna roztápajú v dlani. Všetky majú veľmi krátky život, čo ale rozhodne neplatí v tomto prípade. Navyše všetky vaše návštevy budú obdivovať dokonalý nápad a moderné riešenie, ktoré sa hodí do každej domácnosti.