Využitie LED reflektorov 30W

LED reflektor 30W je osvetlenie, ktoré osvetľuje váš požadovaný priestor. Môžete si ho nastaviť presné tak, ako to potrebujete. LED reflektory nahrádzajú staršie typy svietidiel reflektorov napríklad halogénové reflektory, ktoré sú oproti LED reflektorom menej úsporné. LED reflektor 30 W vám bohato nahradí váš starší reflektor, ktorý už možno nesvieti podľa vašich predstáv alebo vám práve doslúžil. S LED reflektorom sa môžete stretnúť vo vyhotovení 12V alebo 24V. Takýto reflektor je vhodný do exteriéru. Môžete si ho dať napríklad do vašej záhrady alebo vám môže pomôcť osvetliť vašu garáž. Okrem exteriéru nie je na škodu reflektor použiť aj v interiéri. Využitie nachádza v dielňach, v galériách alebo v pivniciach.
Je vhodný ako do interiéru, tak do exteriéru.

LED reflektor
Reflektory vám umožnia nastaviť ľubovoľnú polohu. Keďže LED reflektor ma v sebe zabudovaný menší držiak. Vďaka tomuto držiaku si môžete LED reflektor nainštalovať prakticky kdekoľvek. Niektoré reflektory môžete aj prenášať. Takéto reflektory sú vhodne hlavne na stavby a staveniska. Reflektory sú navrhnuté presné tak, aby boli odolne voči vode. Okrem vode odolnosti disponujú aj odolnosti voči prachu. Takže reflektor môžete využívať na prašné miesta ako, sú napríklad staveniska, rôzne stavby či tunely. Zvyčajne sa stretávame s reflektormi, ktoré majú ochranu krytia IP65. Vďaka tejto ochrana je reflektor vhodný do vlhkých a prašných prostredí.

LED reflektor

Technológia LED reflektorov vám zaručí, že reflektor začne svietiť hneď po zapnutí na plný výkon. LED reflektory môžete využiť aj na dlhší čas keďže sa vôbec neprehrievajú a tým pádom môže ostať reflektor zapnutí, aj na dlhší čas bez toho, aby ste ste obávali o bezpečnosť. Životnosť LED reflektorov je až 50 000 hodín. Pre užívateľa to znamená, že sa nemusí starať o žiadnu výmenu nového reflektora keďže mu takýto reflektor vydrží dlhé roky. LED reflektor vydrží dlhé roky aj v prípade jeho častého používania.