Hĺbkové čistenie kobercov

Koberce sú bytové textílie, ktoré sú domovom milióna baktérií, parazitov a predovšetkým množstva prachu. Aj keď sa vám zdá, že kobercom venujete dostatok času, pravidelne ich vysávate, vytrepávate či dokonca čistíte kobercovou chémiou, pravdou je, že toto nestačí. Klasická domáca údržba nie je schopná zachytiť všetky nečistoty a zlikvidovať baktérie. Najvhodnejším spôsobom ako udržiavať koberce hygienicky čisté a svieže je dopriať im pravidelné čistenie pomocou profesionálnej techniky.

koberec

Upratovacia firma Grant ponúka okrem iných upratovacích služieb aj vysoko účinné čistenie všetkých druhov kobercov pomocou špičkovej modernej techniky. Či už máte doma behúne, koberce s nízkym vlasom či poriadne chlpaté kúsky, pre pracovníkov upratovacej firmy Grant to nebude žiadny problém Firma pôsobí na východe Slovenska, konkrétne v okolí pod Tatrami- sú to mestá Poprad, Vysoké Tatry, Kežmarok a Spišská Nová Ves. Na trhu pôsobia už od roku 1995. Kontaktovať ich môžete 24 hodín 7 dní v týždni, dokonca aj počas víkendov či sviatkov. Využite služby profesionálov a doprajte svojim kobercom a domovu hygienickú čistotu bez nežiadúcich baktérií, parazitov a prachu. Koberce sú čistené pomocou modernej technológie hĺbkovej extrakcie vlhkou cestou s použitím jednokotúčového stroja. Na čistenie sú navyše použité kvalitné čistiace prostriedky, aby boli koberce vo finále ako nové a žiarili čistotou.

čistenie kobercov

Nestrácajte čas zbytočným domácim tepovaním a investujte svoj čas zmysluplnejšie. Prenechajte čistenie vašich kobercov doma či v kancelárii skúseným profesionálom, ktorí majú s poskytovaním upratovacích služieb dlhoročné skúsenosti a presne vedia, čo robia. Zabudnite na nevzhľadné, zapáchajúce koberce, ktoré škodia celému priestoru. Doprajte im nový šat bez nákladných investícií. Objednajte si hĺbkové čistenie kobercov a ich cena od firmy Grant ešte dnes.

Publikováno v Nezařazené