Legíny na rôzne spôsoby

Móda znamená v dnešnom svete veľa. Zaujímavé outfity sú každodennou záležitosťou množstva ľudí. V čom môžeme naše kreácie vylepšiť? Vsaďte na pohodlnosť. Keď sa povie slovo pohodlný outfit každého hneď napadnú legíny a tričko. Práve legíny sú posledné roky jedny z najobľúbenejších vrstiev oblečenia. Zatiaľ čo sme boli zvyknutí na klasické čierne legíny, ktorá na plnších postavách presvitali, dnes je trh plný noviniek v podobe rôzneho strihu, materiálu či farieb. Legíny si môže obliecť ktokoľvek. Dôležité je ich správne skombinovať a vybrať ten správny typ.

legíny

Luxusné legíny sú vyrobené z eko kože a ich povrch má lesklý odtieň. Sú pevné ale tiež elastické, takže vám zabezpečia pohodlie po celý deň. Luxusné kožené legíny sú ten správny typ na večernú akciu či diskotéku.

Riflové legíny.

Obľubujete rifle ale nie je to pohodlný kúsok na celý deň? Alternatívou môžu byť práve riflové legíny. Materiál majú stále pružný, elastický, neobsahujú gombíky ani zips, ale vzhľadom sú podobné práve obľúbenej džínsovine.

Legíny s vysokým pásom.

Ako aj rifle, tak aj legíny dostali vysoký pás. Mimoriadne obľúbený prvok, ktorý dokáže s postavou hotové divy. Vysoký pás zakryje nedokonalosti a stiahne váš pás. Výhodou sú tiež zo zdravotného hľadiska. Zakrývajú kríže a nemusíte sa báť prechladnutia.

luxusné legíny

Push up tvarujúce legíny.

Legíny s push up efektom sa tešia veľkému záujmu. Dokážu vyčarovať plný, prirodzený zadok. Sú vhodné na vytvarovanie ženskej postave a lichotia skôr štíhlejším postavám.

Zateplené legíny.

Dávno neplatí, že legíny sú vhodné len na teplejšie počasie. Zateplené legíny sú tvorené teplým hrubším materiálom a vy budete mať nohy v teple aj počas tuhej zimy.

Športové legíny.

A stále sú tu legíny, ktoré boli vytvorené na prvotný účel. Na šport. Materiál je prispôsobený záťaži a sú elastické a zo vzdušného materiálu.