Muži a móda

Toto spojenie je v dnešnej dobe veľmi rozšírené. Už dávno neplatí, že sa pekne obliekajú iba ženy. Dnes oveľa viac dbajú na svoj vzhľad muži. Nakupujú dokonca viac ako ženy a veľmi si dávajú záležať aj na účese či svojej postave. Povedala by som, že je to výsledok dnešnej  veľmi pohodlnej doby. Muži už nemusia tvrdo pracovať a tak im ostáva aj viacej času na starostlivosť o seba. Či je to dobré alebo nie už nechám na každého osobný názor.

oblek

Čo sa týka obliekania muži preferujú elegantný štýl. Veľmi obľúbenými sa stali košele či saká. Samozrejme všetko oblečenie sa nosí príliš obtiahnuté a tesné, tak aby vynikla postava. Taktiež veľmi často nosia obtiahnuté rifle a nohavice. Tu pokojne volia aj výraznejšie farby či strihy alebo nohavice úplne potrhané. Pri hornej časti oblečenia zase volia jednoduché línie, strihy a farby. Prevládajú farby ako je biela, čierna, béžová či sivá.

Doplnky

Samozrejme ku oblečeniu nesmú chýbať ani rôzne doplnky. Najčastejšie muži nosia výrazne hodinky, ktoré podčiarknu celý outfit. Nosia sa aj rôzne náramky na ruku či retiazky. Medzi náramkami vyhrávajú práve tie drevené, ktoré sú hitom tejto sezóny. V lete nesmú chýbať slnečné okuliare na ktorých si páni potrpia. V zime zase trendové čiapky, ktoré taktiež doplnia celý „look“. Pri športovej móde sa určite nosia šiltovky, ktoré pôsobia veľmi štýlovo a ležérne.

hip hop

Jedným z doplnkov sa v poslednom období stali práve ponožky. Áno čítate dobre! Je to trochu zvláštne ale je to tak. Nosia sa vysoké ponožky s rôznymi motívmi a farbami. Základom je výraznosť! Obľúbené sú aj rôzne rozprávkové motívy na ponožkách. Jednoducho si rifle vyhrniete tak aby ich bolo vidno. Potom už zvolíte len niečo jednoduché a outfit je na svete. Nesmú chýbať ani topánky, ktoré budú taktiež štýlové. Medzi najobľúbenejšie stále patria tenisky, no obľubu si získavajú už aj elegantné.