Páni, na toto si dajte pozor

Muži sú z Marsu a ženy sú z Venuše. Pánom sa na ženách páči veľa vecí a každý jeden z vás má svoj rebríček priorít už dávno postavený. Oči, prsia, úsmev, zadok, nohy… Možností je mnoho. Ako je to ale so ženským pohľadom na svet – a najmä, na ich drsnejšie polovičky? Spýtali sme sa, čo ich zaujme už na prvý pohľad a prečo. Ste zvedaví?

romantika
 

  • Nie všetky ženy si potrpia na tehličkách, no jedna vec ich predsa dostáva do kolien. Ramená. Ak trávite väčšinu času v posilňovni tréningom hrude a bicepsu, mali by ste rozhodne prehodnotiť svoj tréningový plán. “Široké svalnaté ramená sa mi brutálne páčia. Keď ma taký chlap objíme, razom mám pocit ohromného bezpečia,” vyznala sa Lenka (26).

 

  • Peňaženka.Nie, páni, nedajte sa pomýliť. Skutočné ženy nezaujíma ani tak či je plná alebo prázdna, ale to, ako so svojou peňaženkou zachádzate, prípadne aký typ preferujete. “Bola som raz na rande s chalanom, čo vyzeral byť veľmi na úrovni. Keď vytiahol z elegantných nohavíc športovú peňaženku na suchý zips, nemohla som si pomôcť, ale všetok jeho sexepíl sa pre mňa v tej chvíli stratil,” spomína Zuzana (35). Rovnako odstrašujúce môžu byť vyduté vrecká z nohavíc alebo oškreté rohy.

 objetí

  • Topánky. Jedna povedačka starých mám hovorí, že veľkosť prirodzenia rovná sa veľkosti chodidla. Aké by bolo jednoduché, keby si ženy na topánkach všímali iba veľkosť – vydržať jeden večer v topánkach o číslo alebo dve väčších zase nie je veľký problém. Dievčatá sú ale prefíkané a zaujíma ich najmä to, ako sa o svoje topánky staráte. Sú kvalitné a čisté? Alebo okopané, zanedbané a vyzerajú, že sa na vás o chvíľu rozpadnú? “Pamätám si na jednu známosť z baru, ktorá ma po pár drinkoch zavolala na druhý deň na večeru. Bol to športový typ, vypracované telo, páčil sa mi. Keď ale vybehol von a z tenisiek mu skoro doslova trčali palce, nevedela som, či sa mám smiať alebo plakať,” prezrádza Denisa (29).  Nie, nie je to povrchné a na niektorých detailoch skutočne záleží.

 

  • Auto. Hovorí sa, že muž sa stará o svoje auto presne tak, ako sa bude starať o svoju budúcu manželku. Nuž, ktorá by teda chcela mať doma chlapa, ktorého auto pripomína viac smetisko než dopravný prostriedok? “Keď mám novú známosť, vždy ma zaujíma, aké má auto. Nie kvôli značke, tým vôbec nerozumiem. Mám ale rada, keď ho má čisté a voňavé. Je potom pravdepodobné, že to tak bude vyzerať aj u neho doma,” hovorí svoju teóriu Tatiana (32). Skúste sa preto zamyslieť, kedy ste naposledy svojho tátoša vyumývali nielen zvonku, ale i zvnútra. Uznajte, že prach na palubovke, omrvinky na sedadlách a špina na podlahe nie sú zrovna lákadlami na vášnivý sex v aute.