Päť pravidiel šťastného života

Existujú jednoduché pravidlá, ktorými môže každá osoba dosiahnuť harmóniu. Nepovažujte šťastie za cieľ. Naučte sa užívať každý krok na ceste, nájsť pozitívne chvíle vo všetkom. Aj keď ste v určitom štádiu neúspechu, nenechajte sa odradiť. Život je pruhovaná zebra, v ktorej sa šťastie vždy podarí aj napriek zlyhaniu. Prečítajte si tieto tipy, ktoré vám pomôžu byť trochu šťastnejšími.

štěstí

PRAVIDLO Č. 1. STARAJTE SA O SVOJE FYZICKÉ ZDRAVIE
„Zdravie nemožno kúpiť za peniaze“. V skutočnosti je zdravie jednoduché. Začnite deň ranným nabitím. Kúpte si predplatné do posilňovne s osobným trénerom. Stiahnite si výživovú knihu online a postupne zmeňte svoje menu. Choďte do postele v správny čas. Ďalším odporúčaním je zaregistrovať sa na konzultáciu u psychológa alebo parapsychológa, ktorý pomôže predchádzať zdravotným problémom v podvedomí. To je dôležité, pretože podľa vedeckého výskumu riešenie psychologických problémov znižuje potrebu lekárskej starostlivosti o tretinu.

PRAVIDLO Č. 2. DAJTE SI POZOR NA DUCHOVNÉ ZDRAVIE
Pozitívne emócie budú priťahovať dobrých ľudí, negatívne – zlých. Často ženy hovoria, že sa obetujú svojmu blížnemu. Emocionálna náklonnosť, strach z toho, že ste sám, finančná alebo sexuálna závislosť – čokoľvek, Vám bráni v plnom duševnom šťastí. Starajte sa o svoje duchovné zdravie, učte sa láske, pozitívnym emóciám a sústreďte sa na dobré veci.

smích

PRAVIDLO Č. 3. BUĎTE VĎAČNÝ
Všetci nevieme, ako oceniť to, čo máme. Máte byt, auto a dobrú prácu. Naučte sa byť vďačný. Nielen blízkym ľuďom, ale aj svetu okolo. Pozitívne emócie sa vám vrátia najviac neočakávaným spôsobom – svadba a narodenie dlho očakávaného dieťaťa, pozvanie na prestížne miesto…

PRAVIDLO Č. 4. NASTAVTE SI CIELE
Sen → cieľ → akcia. Stanovením konkrétnych cieľov presmerujete svoje myšlienky správnym smerom. Keď presne viete, čo a kedy chcete zo života, ste jednoducho odsúdení na úspech. Vaša túžba nemá šancu sa nesplniť!

PRAVIDLO Č. 5. SNÍVAŤ
Nebojte sa snívať, pretože naplnenie túžob je priama cesta k šťastiu. Posaďte sa v nedeľu ráno so šálku aromatickej kávy alebo večer s pohárom svojho obľúbeného vína. Vytiahnite notebook a farebné ceruzky, aby ste zapísali všetko, čo vám príde na myseľ.

Publikováno v Nezařazené