Charakteristika znamenia Škorpión

Títo ľudia majú v jednoduchosti skutočne veľmi ďaleko od štandardu, priemeru alebo vyrovnanosti, pretože ich cieľom záujmu sa stáva v každom prípade situácia, ktorá vyžaduje vynaložiť všetku ich energiu na jej zvládnutie.

štír

Sú veľmi tvrdohlavý a málokedy vyhráte s nimi hádku, bojujú skutočne očarujúco a vytrvalo za svoje ciele a presvedčenia a nech sa budete snažiť akokoľvek moc ich presvedčiť o vašej pravde, ku ktorej by sa mali radšej obrátiť, je viac ako pravdepodobné, že nemáte šancu vyhrať.

Aj napriek tomu, že sú Škorpióni až prehnane cieľavedomí a tvrdí protihráči, sú tiež v niektorých oblastiach života až priveľmi precitlivení a veľmi ľahko ich dokážete zraniť nevhodne vybranými slovami alebo nesprávnymi činmi. Ich protiútok však skutočne nechcete zažiť, pretože ak im niekto ublíži vedia sa aj veľmi dobre brániť a v budúcom útoku tiež veľmi spoľahlivo obrniť.

Nemajú žiaden problém sa kvôli svojim túžbam, ktoré ich veľmi ovládajú vydať aj veľmi tŕnistou a nevďačnou cestou, ba dokonca by sa dalo predpokladať, že ich táto cesta vzrušuje oveľa viac, ako jednoduchá a bezproblémová cesta ak osa dostať k naplneniu svojich cieľov.
Sú tak nesmierne tvrdohlaví, že ich skryté túžby a neoblomné názory dokážu častokrát dostať až na samý okraj ich vlastnej osobnostnej priepasti a práve preto častokrát spadajú do svojich vlastných pascí.

zvěrokruh

Škorpión je práve jednej z tých typov ľudí, ktorý vie skutočne milovať úprimne a vrúcne a to z celého jeho srdca, dokáže vám dať ako partnerovi všetko, avšak, ak ho sklamete, tento čin si zapamätá do konca svojho života a je možné, že vám ho už nikdy nezabudne. Taktiež vždy bude v pozadí silná túžba po pomste a odplate, ktorú sa snaží skrývať ale občas ju nedokáže ovládať ani on sám. Je to teda typ ktorý tak veľmi, ako dokáž milovať z celej duše, dokáže z celej duše aj nenávidieť. Preto neradno sa s týmto znamením zahrávať.

Publikováno v Nezařazené