Aplikácie, ktoré vám pomôžu piť viac vody denne

Pravdepodobne ste počuli staré príslovie: Mali by ste piť osem pohárov denne. Podľa výskumov  to však nie je pravda . Aj keď mnohé z týchto aplikácií majú svoje vlastné parametre, koľko by ste mali denne piť, odporúčame vám, aby ste sa poradili so svojím lekárom skôr, než sa ponoríte do modernizácie svojej dennej pitnej rutiny. Týmto spôsobom budete presne vedieť, koľko vody môžete bezpečne piť, aby ste udržali svoje telo v najlepšom prevádzkovom stave.

nápoj

Aloe Bud
Aplikácia Aloe Bud umožňuje používateľom sledovať prakticky každý aspekt dennej rutiny. Môžete si prispôsobiť pripomienky, ktoré sú navrhnuté tak, že ak zabudnete piť, (alebo jesť, včas si ľahnúť, alebo si vyčistiť zuby) nebudete sa cítiť vinní. Aloe Bud ponúka dva spôsoby, ako si všimnúť, že ste prijali dostatok tekutín. Môžete urobiť jednorazovú kontrolu, ktorá len zaznamená čas a skutočnosť, že ste niečo pili alebo si môžete skutočne zapísať, čo ste pili, množstvo prijatia tekutín a mnoho iných parametrov.

Plant Nanny
Ide o jednu z najznámejších aplikácií na pití vody. Dajte si pozor, aby ste sa nedostali do štádia, že nedodržanie dennej kvóty na pitie vody má skutočné dôsledky pre vaše malé rastliny, ktoré môžu uhynúť. Takže ak je to príliš veľký tlak, aplikácia Plant Nanny je pre vás stvorená. Plant Nanny ponúka roztomilú grafiku a tiež vám poskytuje interaktívne rastliny, ktoré sú na vás závislé, aby ste im pomohli, keď sú smädné. Pitie vody ešte nikdy nebolo zábavnejšie!

My Water Balance
Táto aplikácia vypočíta, koľko vody by ste mali každý deň vypiť na základe vašich osobných údajov. ale tiež vám umožňuje zmeniť množstvo tak, aby vyhovovalo vašim individuálnym potrebám. Najobľúbenejšou funkciou tejto aplikácie je však možnosť vybrať si z nápoja, ktorý ste práve vypili. Všetko, čo urobíte, je označenie položky Pridať nápoj a objaví sa obrovský výber od typickej vody, kávy a čaju až po jogurt, proteínový nápoj či dokonca aj víno. Ako náhle pridáte nápoj, My Water Balance vám oznámi, aké percento denného príjmu ste práve prijali.

mobilní telefon
 
Na pitie vody možno ľahko zabudnúť. Je však dôležité, aby ste zostali na vrchole svojho zdravia. Aplikácie sú zmesou zábavných a praktických pomôcok, ktoré vám pomôžu sledovať to, koľko vody denne prijmete.