Pomoc pri vašej práci prichádza od značky Ryobi.

Mať vždy poruke šikovných pomocníkov, ktorí nám pomôžu s akýmikoľvek manuálnymi prácami, je snom každého domáceho kutila. Ryobi náradie japonskej výroby si získalo obľubu u mnohých spokojných užívateľov, ktorých už dnes môžeme počítať na milióny. A právom. Ryobi náradie totiž prináša produkty vyznačujúce sa vysokou spoľahlivosťou, funkčnosťou a stopercentným výkonom. Ryobi náradie ulahodí každému domácemu a aj profesionálnemu majstrovi. Akákoľvek činnosť okolo domu, či v záhrade bude skutočne hračka. Ponuka Ryobi náradia je naozaj širokospektrálna – od elektrického po akumulátorové náradie, či záhradnú techniku. Vŕtačky, brúsky, píly, kosačky, krovinorezy, dokonca aj vysávače. Toto všetko zabezpečí značka Ryobi. A kde môžete práve toto náradie výhodne nakúpiť?

Kosacka

DM náradie patrí medzi autorizovaných predajcov náradia a spotrebičov značky Ryobi. Niekoľko desiatok produktov a náhradných dielov na jednom mieste, na stránke DM náradie si každý nájde, čo potrebuje. Kvalita, spoľahlivosť a dobrá cena. Nekupujte neoverené produkty, ktorých pôvod nepoznáte, či lacné napodobeniny, ktoré sa vám po čase ľahko pokazia alebo prestanú fungovať.

Vrtacka

Stavte na bezpečný nákup, kde ku každému výrobku dostanete až dvojročnú záruku. Komfortné objednávanie online, doprava do maximálne 30 dní od objednávky. Pri nákupe nad 500 eur máte dopravu úplne zadarmo. Nakupujte vždy výhodne. V sekcii Ryobi akcie na stránke DM náradie môžete vždy natrafiť na produkty, ktoré vás potešia svojou príjemnou cenou. Tomu nebudete vedieť odolať. Zásobte svoju dielňu a garáž náradím a technikou, ktorá zaručene neostane nevyužitá a zapadnutá prachom. Praktickí pomocníci vám hravo pomôžu aj s tou najnáročnejšou prácou. Tak prečo si neuľahčiť život? Prvotná investícia do kvality sa vám niekoľkonásobne vráti, ušetríte totiž váš čas a aj energiu.