Tajomstvá ženskej krásy

Žena je niekedy sama o sebe veľkým tajomstvom. Každá z nás má nejaké tie tajomstvá svojej krásy. Prezradím Vám tie svoje, ktoré zaručene zaberajú. Prvou vecou, ktorú považujem za veľmi dôležitú je prirodzenosť. Viem, že žijeme vo svete plnej umelej krásy a nemám nič proti umelým veciam ale všetko je potrebné brať s mierou.

kráska

Napríklad aj ja si nechám rada spraviť umelé nechty alebo riasy, no nepreháňam to. Je potrebné zachovať si seba. Svoju prirodzenú podobu. Čo je zaručeným tajomstvom ženskej krásy ? Vlasy! Dlhé vlasy, sú pre ženu úplne výstižnými. Dodávajú nám tu potrebnú ženskosť a nežnosť. Je to niečo ako byť princeznou. Dlhé vlasy, krásne šaty a všetko to čo patrí k žene. Nie každá to má rada, no pre mňa to je výstižné.

Ďalej by som spomenula pokožku. Hebká jemná a je potrebné sa o ňu starať. Mala by byť stále voňavá, peknej farby a nie bledá a bez života. Hlavne zdravá, ak sme zdravé dodáva to celému telu istú energiu a vyžarovanie. Nezdravú pokožku môže spôsobovať alkohol, fajčenie alebo nezdravá strava a málo pohybu. To všetko by malo byť súčasťou starostlivosti o naše telo.

modelka

Ženská krása je ukrytá v detailoch. Je to spôsob akým rozprávame, správame sa ako sa smejem. Všetko to je súčasťou našej krásy. Nie je to len o výzore ale aj o vnútornom vyžarovaní. Neexistuje ideál krásy, pretože každému sa páči niečo iné. Je ale dobré starať sa aspoň trochu aj o svoj zovňajšok. Hlavne o naše zdravie.
Veď predsa zdravie je to najdôležitejšie, čo máme. Každá z nás má svoje tajomstvá krásy a u každej sú iné. Je potrebné si to len zachovať a nestrácať samú seba, v tomto svete preplnených ideálov krásy. Nie je dôležité mať dokonalé miery alebo bezchybný vzhľad. Každá z nás má niečo iné, čo ju odlišuje a robí výnimočnou. Mojím tajomstvom je teda hlavne zdravie. Pretože je to najdôležitejšie a ak ho nemáme, tak nemáme nič.